6 pasimatymo taisyklės: kada (ne)naudoti Google ir Facebook?

 (9)
Tarp jūsų 2012-iesiems numatytų tikslų yra ir mylimas žmogus? Tuomet siūlytume susipažinti su šiuolaikinėmis pirmojo pasimatymo taisyklėmis, kurias diktuoja ne tik Google ir Facebook...
Pirmas pasimatymas skirtas vienas kito pažinimui, o ne gąsdinimui.
Pirmas pasimatymas skirtas vienas kito pažinimui, o ne gąsdinimui.
© Shutterstock nuotr.

Jau seniai baigėsi tie laikai, kai iš vaikino sulaukdavai raštelio "Susitinkam už mokyklos po pamokų". Dabartinis jaunimas "papokina" Facebooke, tuomet pakviečia į draugus, o galiausiai - ir į pasimatymą. Tačiau ne tik internetas diktuoja šiuolaikinio pirmojo pasimatymo taisykles (vis dėlto pradėsim nuo Google):

1) Tyrinėk, bet nekalbėk.
Žinoma, kad jūs jį googlinote. Ir jis googlino jus. Tačiau net jei jūs ir matėte nuotraukas, kuriose jis prie piramidžių pozuoja su savo ex, ar žinote, kad su pagyrimu baigė VU Ekonomiką, nebūtina to išrėžti prie vakarienės stalo. Tad vietoj to, jog šokiruotumėte jį paklausdama, kaip sekėsi 2008-aisiais bėgti Vilniaus maratone, sužaiskite gudriau: "Matyti, kad sportuoji. Kokios šakos gerbėjas esi?".

2) Atidėk išbandymus.
Šiais laikais galima prisigaudyti pačių įvairiausių idėjų pirmajam pasimatymui: lenktynės kartingomis, keramikos pamokos, skrydis oro balionu, baidarių turas, pasivažinėjimas šunų kinkiniais ir t.t. Tačiau mes patartume tokius pasimatymus atidėti kiek gilesnei pažinčiai. Visų pirma, pasiūliusi tokią idėją galite atbaidyti vaikiną, mat pasimatymas jau ir taip kainuoja nervų, o jei dar jam teks kovoti su baime pralaimėti, skristi, kristi ar panašiai, tuomet nieko gero nelauk. Be to, į aktyvų pasimatymą tikrai nesivilksi seksualios suknelės...

3) Atsijunk.
Pamiršk mobilų telefoną ir nė negalvok postinti nuotraukų iš pasimatymo "Mmm... koks skanumėlis!" arba "Vika ką tik prisijungė prie baro-restorano %*44=$$". Jam tu pasirodysi mažų mažiausiai keista, nes iš rankų nepaleidi mobilaus, o ir tavo draugai nepatikės, kad puikiai leidi laiką, jei dar norisi landžioti po internetą.

4) Nemokėk, bet pasiūlyk.
Šitas klausimas yra gan opus. Dar prieš dešimtmetį, kai bujojo feminizmas, mokėti už save turėjo kiekviena save gerbianti moteris. O dabar... kodėl turėtum leisti pinigus, kai tavo mylimiausioje parduotuvėje - kaip tik rankinių išpardavimas? Vaikinus sąskaitos klausimas gąsdina iki šiol - jie bijo, jog įžeis jus tiek  pasiūlę, tiek nepasiūlę užmokėti. Tad mūsų verdiktas būtų toks: leisk jam mokėti, bet nors išsitrauk piniginę ar pasiūlyk palikti arbatpinigių tam, jog jis negalvotų, kad esi išlaikytinė.

5) Nesijaudink, jei jis neužsuks "arbatos".
Kadangi "Seksas ir miestas" jau baigėsi, nebeliko kelrodės žvaigždės, kuri paaiškintų - gerai ar ne miegoti per pirmąjį pasimatymą. Bet kokiu atveju patariame pamiršti seną taisyklę "jeigu permiegosi su juo po pirmo pasimatymo, jis nebepaskambins". Tiesą pasakius, paskutinės apklausos rodo, kad dabar būtent vyrai, o ne merginos bijo pasirodyti lengvai prieinami. Tad išnaudok tai savo naudai.

6) Popasimatyminis laikotarpis - NE
facebookui
Laukti jo skambučio? Žinutės? Elektroninio laiško? Tai taaaaip senamadiška! Dabar visos laukia pakvietimo į draugus facebooke. Stop. Jeigu jūs jau esate draugai, jokiu būdu nerašyk nieko ant jo profilio sienos po pirmojo pasimatymo. Jeigu ne, tuomet palauk antrojo pasimatymo ir tik tuomet pakviesk jį į draugus. Juk nenori, kad jis per anksti pamatytų nuotraukas, kuriose tu vilki tik maudymosi kostiumėlį?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.