5 mitai apie vyrus, kuriais moterys (vis dar) tiki

 (21)
„Man nesuvokiama, kiek dezinformacijos, mitų ir kvailų patarimų jūs pateikiate savo draugėms“, - vieną vakarą man skundėsi geriausias draugas.
Vyrai bijo nepriklausomų moterų. Ar tikrai?
© Shutterstock nuotr.

Su juo mes bendraujame nuo universiteto. Žinau visas jo nuodėmes, o ir pati ne kartą esu ant jo peties liejusi ašaras. Ir taip, mes esame TIK draugai. Gal todėl jis nė kiek nesivaržydamas ir nesistengdamas man patikti visad rėžia tiesą į akis. Paskutinis mudviejų pokalbis buvo apie mitus, kuriuos apie vyrus skleidžia moterys: „Toks įspūdis, kad mes esame monstrai-gyvuliai, o visa dailiosios lyties patirtis, susijusi su vyrais, yra verta jei ne serialų, tai bent jau anekdotų. Daugelis išankstinių nusistatymų ar tiesų yra absoliuti nesąmonė. Žinoma, kiekviena taisyklė turi išimčių... BET daugelis mitų yra tikrų tikriausia netiesa“, - piktinosi jis.
Štai, kokie tie pagrindiniai mitai apie vyrus, kuriais (vis dar) tiki moterys:
- Jis tavęs negerbs, jei permiegosi su juo per pirmąjį pasimatymą. Tiesa ta, kad nesvarbu, kada jūs sugulsite – pirmojo ar šimtojo pasimatymo metu. Seksas vyro galvoje nesiejamas su pagarba. Pagarbą kelia pats žmogus ir su juo patirti išgyvenimai. Kiekviena situacija yra unikali. Ir šiaip, jei savo sprendimus priimate grįsdamos juos ne savo norais, o baime, ką pagalvos kitas žmogus... sėkme tikrai nekvepia.
- Vyrams patinka gaudynių žaidimas. Taip, vyrams tiesiog malooooonu, kauptis, kol prieis prie gražuolės ir pasiūlys jai išgerti (kai šansas būti pažemintam, išjuoktam ir pasiųstam velniop yra 50/50). Ir taip, kiekvieną vyrą tiesiog užveda tai, kad visą dieną nekeli jam ragelio... Patikėkit, kartais pačios iniciatyvą rodančios merginos atrodo tarsi ilgai laukti angelai. Kartais tiesiog pabandykite su vyrais susikeisti vietomis. Bent mintyse.
- Vyras negali būti tik draugais su moterimi. Tai amžina ginčų tema. Visų pirma tai, kad daugeliui vyrui jų draugės atrodo patrauklios, nereiškia, kad jie su jomis sukristų į lovą. Žinoma, su kai kuriomis iš bičiulių vyrai būtų nieko prieš... pasiglamžyti... bet išsaugoti ryšį yra daug svarbiau negu hormonai.
- Vyrams patinka, kai „truputis lieka vaizduotei“. Kas taip nusprendė? Gerai, sakykim, vyrams patinka aptempti džinsai ar gili iškirptė. Jiems taip pat ištįsta liežuvis, kai iš vonios išlendante susisukusi tik į rankšluostį. Ar po namus, ruošdamasi vakarui, lakstote tik su apatiniais... Bet jus vis tiek žinote, kas jiems patinka LABIAU negu prieš tai išvardinti dalykai. Vyrams patinka jus įsivaizduoti Ievos kostiumu. Bet dar labiau patinka jus matyti Ievos kostiumu. Basta.
- Vyrai bijo nepriklausomų moterų. Daugeliui vyrui patinka savarankiškos dailiosios lyties atstovės. Daugeliui nepatinka. Tai taip pat arši tema debatams. Ypač vyrams, kuriems dar nėra 40-ies. Keturiasdešimtmečiai tikrai teikia pirmenybę savarankiškoms, stiprioms asmenybėms. Ir daugelis kitaip ir neįsivaizduoja savo partnerės. Kita vertus, vyrams patinka globoti bei rūpintis ir vilkti stumbrus į namus. Bet tai yra grynai vyriškas dalykas. Jeigu moteris uždirba tiek, kiek jie, vyras ims baimintis, jog aplinkinių akimis jis atrodys minkštakiaušis. Bet tai silpnų vyrų bruožas. Savimi pasitikintis vyras jausis pamalonintas, kad jo moteris yra stipri. Net tuo didžiuosis. Taigi, stiprios moterys tikrai negąsdina. Tiesiog vyrai darosi vis silpnesni.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (465)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.