5 mitai apie vyrus, kuriais moterys (vis dar) tiki

 (21)
„Man nesuvokiama, kiek dezinformacijos, mitų ir kvailų patarimų jūs pateikiate savo draugėms“, - vieną vakarą man skundėsi geriausias draugas.
Vyrai bijo nepriklausomų moterų. Ar tikrai?
Vyrai bijo nepriklausomų moterų. Ar tikrai?
© Shutterstock nuotr.

Su juo mes bendraujame nuo universiteto. Žinau visas jo nuodėmes, o ir pati ne kartą esu ant jo peties liejusi ašaras. Ir taip, mes esame TIK draugai. Gal todėl jis nė kiek nesivaržydamas ir nesistengdamas man patikti visad rėžia tiesą į akis. Paskutinis mudviejų pokalbis buvo apie mitus, kuriuos apie vyrus skleidžia moterys: „Toks įspūdis, kad mes esame monstrai-gyvuliai, o visa dailiosios lyties patirtis, susijusi su vyrais, yra verta jei ne serialų, tai bent jau anekdotų. Daugelis išankstinių nusistatymų ar tiesų yra absoliuti nesąmonė. Žinoma, kiekviena taisyklė turi išimčių... BET daugelis mitų yra tikrų tikriausia netiesa“, - piktinosi jis.
Štai, kokie tie pagrindiniai mitai apie vyrus, kuriais (vis dar) tiki moterys:
- Jis tavęs negerbs, jei permiegosi su juo per pirmąjį pasimatymą. Tiesa ta, kad nesvarbu, kada jūs sugulsite – pirmojo ar šimtojo pasimatymo metu. Seksas vyro galvoje nesiejamas su pagarba. Pagarbą kelia pats žmogus ir su juo patirti išgyvenimai. Kiekviena situacija yra unikali. Ir šiaip, jei savo sprendimus priimate grįsdamos juos ne savo norais, o baime, ką pagalvos kitas žmogus... sėkme tikrai nekvepia.
- Vyrams patinka gaudynių žaidimas. Taip, vyrams tiesiog malooooonu, kauptis, kol prieis prie gražuolės ir pasiūlys jai išgerti (kai šansas būti pažemintam, išjuoktam ir pasiųstam velniop yra 50/50). Ir taip, kiekvieną vyrą tiesiog užveda tai, kad visą dieną nekeli jam ragelio... Patikėkit, kartais pačios iniciatyvą rodančios merginos atrodo tarsi ilgai laukti angelai. Kartais tiesiog pabandykite su vyrais susikeisti vietomis. Bent mintyse.
- Vyras negali būti tik draugais su moterimi. Tai amžina ginčų tema. Visų pirma tai, kad daugeliui vyrui jų draugės atrodo patrauklios, nereiškia, kad jie su jomis sukristų į lovą. Žinoma, su kai kuriomis iš bičiulių vyrai būtų nieko prieš... pasiglamžyti... bet išsaugoti ryšį yra daug svarbiau negu hormonai.
- Vyrams patinka, kai „truputis lieka vaizduotei“. Kas taip nusprendė? Gerai, sakykim, vyrams patinka aptempti džinsai ar gili iškirptė. Jiems taip pat ištįsta liežuvis, kai iš vonios išlendante susisukusi tik į rankšluostį. Ar po namus, ruošdamasi vakarui, lakstote tik su apatiniais... Bet jus vis tiek žinote, kas jiems patinka LABIAU negu prieš tai išvardinti dalykai. Vyrams patinka jus įsivaizduoti Ievos kostiumu. Bet dar labiau patinka jus matyti Ievos kostiumu. Basta.
- Vyrai bijo nepriklausomų moterų. Daugeliui vyrui patinka savarankiškos dailiosios lyties atstovės. Daugeliui nepatinka. Tai taip pat arši tema debatams. Ypač vyrams, kuriems dar nėra 40-ies. Keturiasdešimtmečiai tikrai teikia pirmenybę savarankiškoms, stiprioms asmenybėms. Ir daugelis kitaip ir neįsivaizduoja savo partnerės. Kita vertus, vyrams patinka globoti bei rūpintis ir vilkti stumbrus į namus. Bet tai yra grynai vyriškas dalykas. Jeigu moteris uždirba tiek, kiek jie, vyras ims baimintis, jog aplinkinių akimis jis atrodys minkštakiaušis. Bet tai silpnų vyrų bruožas. Savimi pasitikintis vyras jausis pamalonintas, kad jo moteris yra stipri. Net tuo didžiuosis. Taigi, stiprios moterys tikrai negąsdina. Tiesiog vyrai darosi vis silpnesni.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (1)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.