5 Kim Catrall patarimai: kaip atrodyti gražiai be drabužių

 (3)
Kim sukurta serialo "Seksas ir miestas" herojė Samanthą Jones žinoma dėl vieno: meilės seksui ir, žinoma, nuogam kūnui...
Kim Cattrall garsėja itin atviromis filmų scenomis.
Kim Cattrall garsėja itin atviromis filmų scenomis.
© Reuters/Scanpix

Pastarojo 55-erių aktorė nesidrovėjo atvirai demonstruoti filmuojant erotines serialo scenas (kurių jame tikrai netrūko). Dėl to ji buvo ir smerkiama, ir garbinama - Kim teigia neturėjusi nė vienos plastinės operacijos, tačiau vis tiek atrodo pritrenkiamai.
Kaip ji pati teigia, to priežastis - meilė pačiai sau ir savo kūnui: „Tam, kad pamiltumėte save, turite skirti ne mažiau laiko ir pastangų negu skiriate kitiems dalykams. Jūs turite save lepinti ir savimi rūpintis. Ir nesvarbu, ar tai sporto klubas, dermatologas, ar tiesiog arbatos maišeliai ant akių".
Taigi, 5 Kim Cattrall patarimai kaip atrodyti gražiai ir jaustis gerai savo odoje:

- Neišjunkite šviesų. Miegamajame turi būti lengva prieblanda, kuri nuslėptų menkus trūkumus, tokius kaip celiulitas, tačiau vis tiek jūsų mylimajam leistų grožėtis jūsų formomis. Beje, kalbant apie šviesą - niekada nesidažykite vonioje. Apšvietimas joje dažniausiai būna siaubingas: arba jis per ryškus, arba per blankus. Dažniausiai jo tiesiog nepakanka.

- Paprakaituokite. Kim yra Jane Fondos kartos moteris, todėl, kaip ji pati sako, neįsivaizduoja gyvenimo be sporto. Aktorė treniruotis pradėjo įpusėjusi trečiąją dešimtį: "Kai nesportuoju, aš pasiilgstu fizinio krūvio. Tačiau niekada savęs nekeikiu ir nekaltinu, kai truputėlį patinginiauju".

- Nusimeskite odą. Būtina kasdien rūpintis savo odą: naudoti šveitiklius bei drėkinamuosius kremus. Juk lovoje oda tampa drobe dailininkui, o ir jūs pati, po vonios procedūrų kvepianti aliejais ir žolelėmis, daug labiau pasitikėsite savimi.

- Miegokite. Jūsų grožis priklauso nuo poilsio ir miego - šie dalykai neturi jokio pakaitalo. Kai pavargstame, organizme išsiskiria streso hormonas kortisolis, kuris stabdo kolageno gamyba, todėl oda ima senti anksčiau laiko.

- Puoselėkite savo gėlę. Daugeliui moterų kyla klausimas: kas geriau - juostelė, trikampėlis, o gal visiška plaukų epiliacija. Pasak Kim, tai kiekvienos moters asmeninis skonio reikalas bei abiejų partnerių priimamas sprendimas. Kita vertus, ji teigia, kad kuo daugiau laiko skirsite savo intymios vietos priežiūrai, tuo bus lengviau susidraugauti su savo kūnu ir lengviau atsipalaiduoti sekso metu.

Susiję straipsniai:

Ką žinoti prieš tampant brazile TEN?

Epiliacija siūlu (VIDEO)

Vumbildingas: makšties mankšta

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (2)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (44)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.