5 grožio ir seksualumo priesakai

 (5)
Ne kartą esate sutikusios moterų, kurios trykšta energija bei pozityvumu. Kaip tapti patrauklia asmenybe?
Grožio procedūros ne tik puoselėja kūną, bet ir suteikia ramybės ir taip reikalingos pusiausvyros.
Grožio procedūros ne tik puoselėja kūną, bet ir suteikia ramybės ir taip reikalingos pusiausvyros.
© Shutterstock nuotr.

Jei jūsų tikslas - pasikeisti, jei norite būti moteris-magnetas, tai turėsite ir šiek tiek pasistengti. Žinoma, visi sako, kad tas žavesys, tas patrauklumas - tai charizma, kad ją arba turi, arba - ne. Tačiau būti laukiama vakarėlių viešnia, gera pašnekove bei klausytoja galima išmokti.

Nevaržykite fantazijos

Moterys sau itin negailestingos ir savikritiškos. Net ir pačios nuostabiausios gražuolės turi sau pretenzijų. Pavyzdžiui, beveik visuomet į seksualiausių moterų 100-tuką patenkanti aktorė Halle Berry yra nepatenkinta savo kojų pirštų forma, o jos kolegė Megan Fox kompleksuoja dėl deformuoto rankos piršto. Tačiau šie nedideli trūkumai nesukliudė joms mėgautis pelnyta šlove bei vyrų dėmesiu.

Ką daryti? Pamiršti savo trūkumus. Įsivaizduokite, kad esate kerinti deivė, paslaptinga ir žavinga, kad jūsų pasirodymas vyrams atima žadą. Kad taptumėte žavinga moterimi, jūs turite patikėti, kad tokia galite būti. O gal net ir esate, tik nesugebate parodyti. Norite, kad vyras jus pastebėtų, o jei nepastebi, kaltinate aplinką. Tačiau turite ir pati pasistengti.

Atsikratykite stereotipų

Paslaptis paprasta - vyrai nemato jūsų trūkumų! Jie mato tai, ką jūs įsikalate sau į galvą. Vis kartojate: koks išvešėjęs celiulitas, kokie ploni plaukai, kokios trumpos kojos, o dar tie akiniai ant nosies... Tokia atrodote sau, bet ne jam. O jei jis nuolat tai girdi, tai tikrai ims tikėti, kokia jūs netobula. Be to, vyrui skaudu matyti, kaip jūs graužiatės dėl to, kad po gimdymo niekaip nenumetate svorio. Jei kartojate dažnai, kokia esate stora, tai kaip save sugebėsite pamilti?

Taip, vyrai myli akimis, bet labiausiai juos veikia moters energetika. Jie sugeba matyti visumą, patikėkite. O jei jūs galvosite „mano figūra netobula, nesu proporcinga, todėl nieko nuostabaus, kad neatkreipiu vyrų dėmesio", tai taip ir bus. Svarbiausias moters patrauklumo veiksnys - ne centimetrai ir kilogramai, o vidinis pojūtis ir įsitikinimas.

Ką daryti? Nekalbėkite apie save blogai, net jei taip ir manote. Daugiau meilės sau! Mylėkite savo kūną. Juk nesate nei su penkiomis rankomis, nei su keturiais užpakalio žandais. Esate normali, sveika moteris. Ir svarbiausia - unikali! Jūs tokia - vienintelė! Žinoma, tai nereiškia, kad turite apsileisti, tačiau vis kankintis, žiūrint į savo atvaizdą veidrodyje, ir mąstyti, kokia esate nelaiminga, tikrai neverta.

Mėgaukitės gyvenimu!

Jei norite atskleisti savo grožį bei seksualumą, nepaprastai svarbu mėgautis gyvenimu. Džiuginkite save, lepinkite - ir kuo dažniau! Malonumai padeda atsipalaiduoti. O kai nejausite nerimo, spinduliuosite tik ramybę, būsite geranoriškai nusiteikusi aplinkinių atžvilgiu, tai imsite skleisti patrauklumo fluidus!

Juk ir pati, nors esate dailesnė už savo kaimynę, greičiausiai ne kartą svarstėte, kaip ji gavo tokį puikų vyrą. Jokių stebuklų nėra. Vyras vertina moters humorą, rūpestingumą, švelnumą. Greičiausiai kaimynė būtent tokia. Gal verta su ja susidraugauti ir kai ko iš jos pasimokyti?

Ką daryti? Priežasčių džiaugtis galite rasti kasdienoje. Pastebėkite viską, kas jus daro laimingą. Kavos puodelis kavinėje iki darbo pradžios? Taip! Gyvos gėlės ant stalo? Taip! Kaip kurioms tai gali būti puikus manikiūras, kitoms - mėgstami kvepalai, trečioms - gera knyga. Netingėkite save palepinti! Net ir dviem šokoladiniais saldainiais su pelėsiniu sūriu po skanių pietų.... Mmmm.

Nenuvertinkite sveikatos

Niekas taip nesuteikia moteriai žavesio, madoniško švelnumo bei tyrumo, kaip rūpinimasis kitais. Jei dar neturite savo vaikų ar jų apskritai jų neplanuojate, savo meilę bei švelnumą dalinkite giminaičiams - sūnėnams, dukterėčioms.

Ką daryti? Reguliariai vaikščiokite pas ginekologą, rūpinkitės savo intymia sveikata. Kaip rusai sako, sesuo broliui - turtinga, žmona vyrui - sveika. Tai didžiausia laimė ir turtas.

O jei planuojate vaikus, tik vėliau, tai rinkitės tinkamas kontracepcijos priemones. Abortas užgesina moters akis, traumuoja dvasią ir psichiką. Fiziškai skauda kartą, o žaizda lieka visam gyvenimui. Pagalvokite apie tai.

Prisižiūrėkite

Bet koks rūpinimasis savo kūnu bei siela - tai magiškas ritualas, padedantis moteriai išsaugoti pasitikėjimą savimi, sustiprinti seksualumą.

Ką daryti? Nesistenkite būti barbė devyndarbė, visur suspėti. Klausykitės vidinio balso. Mėgaukitės vonia, užsirašykite masažų kursui. Kartą per savaitę palepinkite savo plaukus ir veidą kauke (nepamirškite iškirptės zonos!). Moteriškos grožio procedūros nėra tuštybė - jos padeda mums jaustis Moterimi. O kaip jaučiamės, taip ir atrodome.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.