2030-ieji: begalinis orgazmas be sekso

 (21)
Po 20 metų nebereikės kurti fantastinių filmų, nes mūsų realus gyvenimas bus kaip iš fantastikos srities.
Užteks tik paspausti klaviatūros mygtuką...
© Shutterstock nuotr.

Jau ir dabar bučinius siunčiam SMS, mylimės per Skype, o kas bus toliau? Fantastai tik galvojo, kaip užsidėsim šalmus su laideliais, į mūsų smegenis bus perduodami tam tikri elektroniniai impulsai ir net nereikės jokio kūnų susiliejimo, kad patirtume orgazmą bei kitus malonius pojūčius, kurie užplūsta sekso metu.

O portalas Mignews rašo, kad tai realu, kad po 20 metų, taigi - 2030-aisiais. Užteks ant kūno pritvirtinti mikroschemą, kuri įrašinės nervinės sistemos siunčiamus signalus sekso metu, o paskui užteks juos leisti kada tik užsigeisite.

Kaip sako britų futurologas Ianas Pearsonas, artimiausiu metu žmonės visai lengvai galės įsigyti daviklius, kurie įrašys į ant žmogaus odos pritvirtintos mikroschemos atmintį perduodamas impulsus (kalba eina apie tam tikrų neuronų grupių stimuliaciją). Kokius impulsus? Tuos kurie sukelia tam specialius pojūčius - rankos paspaudimą, apkabinimą, seksą.

Po to tie davikliai, žmogui panorėjus ir paliepus, atkurs įrašą ir stimuliuos nervų sistemą taip, kad sukeltų kūno spaudimo, šilumos, judesio iliuziją. Vyro nėra, o atrodo, kad jis būtų! Nerealu? Jau imu galvoti, kad realu...

Dar daugiau - I. Personas netgi įsitikinęs, kad vėliau tas mikroschemas bus įmanoma įdiegti į žmogaus smegenis. Kiekvienas individas galės pajusti orgazmą, ir tam nereikės jokio sekso, jokio kontakto su kitu žmogumi. Užteks tik nuspausti tam tikrą kompiuterio klaviatūros mygtuką, ir bevieliu ryšiu signalas bus perduodamas į smegenyse esančia mikroschemą. Signalas stimuliuos grupę neuronų, atsakingų už orgazmą.

Futurologas mano, kad kai tik mikroschemos ir davikliai pasirodys rinkoje, jie iškart taps komerciškai sėkmingu projektu.

***

... Bet mąstau: žlugs kosmetikos pramonė, moterys nebesidažys, kad patiktų vyrams, nebelieknės, kad 6ie nepaliktų dėl jaunesnių; vyrai nebekvies į pasimatymus, nebesieks moterų, kad gautų tai, ką gali gauti vien mygtuko paspaudimu...

Ir man tebus tik 52-eji, kai visa šitai dėsis?! Aš dar norėsiu jausti vyrą šalia, jį apkabinti. Koks baisus tas futurologo scenarijus. Nenoriu jo. Būsiu konservatyvi ir gyvensiu kūniškais malonumais. Va taip! Pala, pala, tada posakis keisis į „mikroschemos ir daviklių suteiktas malonumas"? Bet jei reikės pirmiausia įrašyti sekso pojūčius, kad juos paskui galėčiau atgaivinti, tai išeina, kad bent mažiausiai vieną kartą turėsiu su vyru pasimylėti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (44)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...