15 įrodymų, kad JIS – tas vienintelis

 (12)
Net gi jei beprotiškai kažką įsimylėjote, dažnai yra sudėtinga suprasti, ar jis yra jums skirtasis. Kaip žinoti, kad po 10 metų jausitės taip pat?
<span style="margin-bottom: 0cm;"><span lang="en-US">15 įrodymų, kad JIS – tas vienintelis</span></span>
© Shutterstock nuotr.

Ar sugebėsite kartu praleisti visą gyvenimą? Nuspręsti, ar galėsite įsipareigoti kažkam, yra labai asmeniška, gal todėl kiekviena turime skirtingus kriterijus. Kaip ir priimant bet kokį sprendimą, jums teks pradėti vertinant įrodymus. Norėdama jums padėti, surašiau 15 ženklų, parodančių, kad susitikinėjate su tikruoju jūsų sielos draugu. Tam, kad būtumėte tikra dėl jums patinkančio vyro, jums tikrai nereikia surinkti visų šių taškų - tačiau, jei skaitydama bent kelis iš jų, galite pasakyti „taip", suradote kažką labai ypatingą.

1. Pasakojate jam dalykus, kurių nesakote niekam. Tai tikrai nereiškia, kad išgėrusi per daug vynelio, pliurpiate jam bet ką. Noras papasakoti jam intymiausias jūsų gyvenimo smulkmenas reiškia, kad jūs juo pasitikite, o tai yra svarbus sėkmingos ilgalaikės meilės komponentas.

2. Leidžiate, kad jis matytų jus ir silpnumo valandėlę. Yra lengva būti laimingai su kažkuo, kai jūs džiaugiatės gyvenimu. O kaip tada, kai jums ne taip puikiai sekasi? Ar norite matyti jį tada, kai vadovas jums nepakėlė atlyginimo, numirė jūsų mylima katytė ar visa diena buvo tiesiog siaubinga? Tokiu metu jis turi būti jums paguoda, o ne našta.

3. Jūs jį gerbiate ir nenorite jo keisti. Gali būti, kad kasdieniniame gyvenime yra dalykų, kurie jus erzina: jis reikalauja, kad dėvėtumėte jo mėgstamus drabužius, jis dėvi skylėtus marškinėlius, jis pietums valgo saldžius dribsnius, šeštadieniais jis tebežiūri rytinius animacinius filmukus... Tačiau iš esmės jis jums patinka toks, koks yra.

4. Norite supažindinti jį su savo tėvais. Jūs didžiuojatės juo ir norite jį parodyti savo artimiesiems - tai priešingybė tam, kai nuolat jaučiatės turinti atsiprašinėti dėl jo.

5. Galite įsivaizduoti jūsų bendrą ateitį. Tai nereiškia, kad kartais bandote rašyti savo vardą kartu su jo pavarde, tačiau periodiškai leidžiate savo mintims nuklysti į bendrą jūsų gyvenimą. Ar gi nenuostabu?

6. Nebijote nesutikti su juo ir jo nuomone. Jūs žinote, kad net gi jei jūs susiginčysite, jis išklausys ir iš anksto neatmes jūsų nuomonės. Jam svarbi jūsų nuomonė, net gi jei jis mano, kad jūs neteisi.

7. Jūs norite nugludinti aštriausius kampus. Jei yra svarbių skirtumų, kurie gali paveikti jūsų bendrą ateitį - skirtingos nuomonės apie religiją, pinigus ar kažką kitą - jūs norite juos išspręsti kartu su juo ir tikite, kad galite padaryti išvadas, kurios tenkins jus abu.

8. Jūs juokiatės kartu. Juokas yra vienas natūraliausių gyvenimo malonumų - jūs tikrai turite mokėti vienas kitą prajuokinti.

9. Jis jus neįtikėtinai traukia. Fizinė chemija yra nenuneigiamai svarbus sveikų tarpusavio santykių ingredientas. O jei jis nėra tas klasikinis gražuoliukas ar jūsų tradicinis „tipas"? Tada yra dar daugiau priežasčių manyti, kad jis yra tas vienintelis.

10. Su juo jūs galite ir patylėti. Jūs jaučiate, kad jums nebūtinai reikia užpildyti tylą plepalais ar kitokiomis nesąmonėmis. Priešingai, jūs jaučiatės patogiai ir tylėdama.

11. Būdama su juo jaučiatės savimi. Jus jaučiate, kad jums nereikia redaguoti savo minčių, jūs nesidrovite ir esate rami.

12. Jums jo reikia ne per daug. Jūs jo trokštate, tačiau ne per daug. Jo trokšti yra gerai, tačiau per didelis troškimas sukels nepasitenkinimą bei nusivylimą.

13. Per daug nepavydite jo. Jaučiatės rami, išleisdama jį pavakaroti su jo draugais - net gi jei tai jo draugės. Jūs leidžiate vienas kitam gyventi savo gyvenimus ir turėti savo pomėgius. Vis gi pavydite? Tai gali būti ir geras dalykas.

14. Jaučiate, kad su juo tampate geresnė. Būdama su juo jūs jaučiatės protinga, linksma, patraukli, kūrybinga - tarsi matytumėte geriausią savo variantą. Jūs jaučiate, kad jis išlaisvina geriausias jūsų savybes ir papildo jas.

15. Jis tiesiog supranta jus. Kartais tai taip paprasta. Jaučiate, kad jis jus puikiai supranta, net gi perpranta dalykus, kurių negalite paaiškinti ar net išsakyti. Tai šiltas ir malonus jausmas - taip jūs turite jaustis su tuo žmogum, už kurio ištekėsite.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (9)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.