15 įrodymų, kad JIS – tas vienintelis

 (12)
Net gi jei beprotiškai kažką įsimylėjote, dažnai yra sudėtinga suprasti, ar jis yra jums skirtasis. Kaip žinoti, kad po 10 metų jausitės taip pat?
© Shutterstock nuotr.

Ar sugebėsite kartu praleisti visą gyvenimą? Nuspręsti, ar galėsite įsipareigoti kažkam, yra labai asmeniška, gal todėl kiekviena turime skirtingus kriterijus. Kaip ir priimant bet kokį sprendimą, jums teks pradėti vertinant įrodymus. Norėdama jums padėti, surašiau 15 ženklų, parodančių, kad susitikinėjate su tikruoju jūsų sielos draugu. Tam, kad būtumėte tikra dėl jums patinkančio vyro, jums tikrai nereikia surinkti visų šių taškų - tačiau, jei skaitydama bent kelis iš jų, galite pasakyti „taip", suradote kažką labai ypatingą.

1. Pasakojate jam dalykus, kurių nesakote niekam. Tai tikrai nereiškia, kad išgėrusi per daug vynelio, pliurpiate jam bet ką. Noras papasakoti jam intymiausias jūsų gyvenimo smulkmenas reiškia, kad jūs juo pasitikite, o tai yra svarbus sėkmingos ilgalaikės meilės komponentas.

2. Leidžiate, kad jis matytų jus ir silpnumo valandėlę. Yra lengva būti laimingai su kažkuo, kai jūs džiaugiatės gyvenimu. O kaip tada, kai jums ne taip puikiai sekasi? Ar norite matyti jį tada, kai vadovas jums nepakėlė atlyginimo, numirė jūsų mylima katytė ar visa diena buvo tiesiog siaubinga? Tokiu metu jis turi būti jums paguoda, o ne našta.

3. Jūs jį gerbiate ir nenorite jo keisti. Gali būti, kad kasdieniniame gyvenime yra dalykų, kurie jus erzina: jis reikalauja, kad dėvėtumėte jo mėgstamus drabužius, jis dėvi skylėtus marškinėlius, jis pietums valgo saldžius dribsnius, šeštadieniais jis tebežiūri rytinius animacinius filmukus... Tačiau iš esmės jis jums patinka toks, koks yra.

4. Norite supažindinti jį su savo tėvais. Jūs didžiuojatės juo ir norite jį parodyti savo artimiesiems - tai priešingybė tam, kai nuolat jaučiatės turinti atsiprašinėti dėl jo.

5. Galite įsivaizduoti jūsų bendrą ateitį. Tai nereiškia, kad kartais bandote rašyti savo vardą kartu su jo pavarde, tačiau periodiškai leidžiate savo mintims nuklysti į bendrą jūsų gyvenimą. Ar gi nenuostabu?

6. Nebijote nesutikti su juo ir jo nuomone. Jūs žinote, kad net gi jei jūs susiginčysite, jis išklausys ir iš anksto neatmes jūsų nuomonės. Jam svarbi jūsų nuomonė, net gi jei jis mano, kad jūs neteisi.

7. Jūs norite nugludinti aštriausius kampus. Jei yra svarbių skirtumų, kurie gali paveikti jūsų bendrą ateitį - skirtingos nuomonės apie religiją, pinigus ar kažką kitą - jūs norite juos išspręsti kartu su juo ir tikite, kad galite padaryti išvadas, kurios tenkins jus abu.

8. Jūs juokiatės kartu. Juokas yra vienas natūraliausių gyvenimo malonumų - jūs tikrai turite mokėti vienas kitą prajuokinti.

9. Jis jus neįtikėtinai traukia. Fizinė chemija yra nenuneigiamai svarbus sveikų tarpusavio santykių ingredientas. O jei jis nėra tas klasikinis gražuoliukas ar jūsų tradicinis „tipas"? Tada yra dar daugiau priežasčių manyti, kad jis yra tas vienintelis.

10. Su juo jūs galite ir patylėti. Jūs jaučiate, kad jums nebūtinai reikia užpildyti tylą plepalais ar kitokiomis nesąmonėmis. Priešingai, jūs jaučiatės patogiai ir tylėdama.

11. Būdama su juo jaučiatės savimi. Jus jaučiate, kad jums nereikia redaguoti savo minčių, jūs nesidrovite ir esate rami.

12. Jums jo reikia ne per daug. Jūs jo trokštate, tačiau ne per daug. Jo trokšti yra gerai, tačiau per didelis troškimas sukels nepasitenkinimą bei nusivylimą.

13. Per daug nepavydite jo. Jaučiatės rami, išleisdama jį pavakaroti su jo draugais - net gi jei tai jo draugės. Jūs leidžiate vienas kitam gyventi savo gyvenimus ir turėti savo pomėgius. Vis gi pavydite? Tai gali būti ir geras dalykas.

14. Jaučiate, kad su juo tampate geresnė. Būdama su juo jūs jaučiatės protinga, linksma, patraukli, kūrybinga - tarsi matytumėte geriausią savo variantą. Jūs jaučiate, kad jis išlaisvina geriausias jūsų savybes ir papildo jas.

15. Jis tiesiog supranta jus. Kartais tai taip paprasta. Jaučiate, kad jis jus puikiai supranta, net gi perpranta dalykus, kurių negalite paaiškinti ar net išsakyti. Tai šiltas ir malonus jausmas - taip jūs turite jaustis su tuo žmogum, už kurio ištekėsite.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (61)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...