Automobilis apie žmogų pasako kai ką kita – su libido tai visai nesusiję

 (11)
Sakoma, kuo mažesnis vyro daikčiukas, tuo didesnį automobilį jis vairuoja. Esą savo kompleksus ir trūkumus prabangiais automobiliais bando kompensuoti ir moterys. Tačiau psichologas sako, kad mašinos markė apie žmogų pasako kai ką kita – su libido tai visai nesusiję.
© Fotolia nuotr.

Psichologas, Mykolo Romerio universiteto profesorius Gediminas Navaitis pasakoja, kad dideli automobiliai vilioja žemaūgius vadovus.

„Tyrimai rodo, kad žemo ūgio vadovai stengiasi turėti kuo didesnes erdves kabinetams, ir kuo galingesnius automobilius. Taip vadovai netiesiogiai kompensuoja ūgio trūkumą. Deja, bet ne visi turi pakankamai lėšų tam, kad įveiktų savo kompleksus“, – sako psichologas.

Taip pat galima išskirti pagal lytį egzistuojančius dėsningumus. Yra pastebėta, kad moterys perka automobilius su suapvalintu priekiu. Tuo tarpu vyrai renkasi smailius automobilius.

Automobilis apie žmogų pasako kai ką kita – su libido tai visai nesusiję
© Fotolia nuotr.
Moterims labiau patinka automobiliai, kurie asocijuojasi su vaikais. Tuo tarpu vyrai renkasi mašinas, primenančias agresyvaus gyvūno snukį.

„Daugelio moterų automobiliai primena meškučius, kačiukus ir kitokius minkštus ir mielus gyvūnėlius. Mašinos dailiosios lyties atstovėms primena gyvūnus ar jų jauniklius. Kitaip tariant, jos automobilius renkasi kaip didelius žaislus, – paaiškina G. Navaitis. – Netgi automobilių pardavėjai yra konstatavę, kad moterims labiau patinka automobiliai, kurie asocijuojasi su vaikais. Tuo tarpu vyrai renkasi mašinas su ilgesniu priekiu, primenančiu agresyvaus gyvūno snukį. Rinkdamiesi galingesnius automobilius stipriosios lyties atstovai demonstruoja savo vyriškumą, galią ir aršumą.“

Specialistas mano, kad žmonės savo kompleksus dėl mažų ar nefunkcionuojančių lytinių organų, žemo libido akivaizdžiai išreiškia nei automobilio dydžiu, bet savo vairavimo maniera.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Eismo braškės

10 netradicinių klausimų G. Alijevai: apie tai nebesusimąstydavau (8)

Žinoma atlikėja, drabužių kūrėja Goda Alijeva sutiko atsakyti į 10 klausimų, kurie tikrai privers susimąstyti ne vieną vairuotoją.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią (9)

Automobilis jau seniai žmonėms tapo ne tik susisiekimo priemone. Mašina neretai atspindi asmens socialinį statusą, asmenybę ir finansines galimybes.

Kaip namų sąlygomis panaikinti blogą kvapą automobilyje: gaiva išsilaikys iki kelių savaičių (9)

Kai blogą kvapą pradeda skleisti drabužiai, juos įmeti į skalbimo mašiną ar nuneši į valyklą. Tačiau jei pradeda nemaloniai dvelkti automobilio salonas, dažnas vairuotojas susiduria su nelengva užduotimi. Nes automobilio kvapų neretai taip paprastai nepašalinsi.

Atviros moterų išpažintys: to daugiau niekada neleisčiau sau daryti... (20)

Prieš Naujuosius metus dažnai mėgstame pasižadėti sau, ką norime nuveikti kitais metais. Numesti svorio, atsikratyti žalingų įpročių, pakeisti valytuvą...

Nuodėmė, kurios labai bijo N. Bunkė: man tai kainuotų per brangiai (15)

Pramogų pasaulio atstovų pavardės į policijos suvestines neretai patenka dėl padarytos nuodėmės – vairavimo išgėrus. Teisę vairuoti dėl padauginto alkoholio yra praradęs ne vienas žinomas žmogus.

Iš svetimų klaidų pasimokiusi N. Narmontaitė: stengiuosi niekam nepridaryti problemų (29)

Atslinkus šaltajam ir tamsiajam metų laikotarpiui, ne visi skuba rūsiuose, sandėliukuose ar garažuose iki pavasario palikti dvirates transporto priemones. Štai aktorė Nijolė Narmontaitė su vyru Pauliumi Kovu dviračiais mėgsta važinėti net ir lapkritį ar prasidėjus žiemos sezonui.

I. Mackevičienė čia nedaro jokių išimčių net mylimiausiam sūnui (5)

Drabužių kūrėja Ieva Mackevičienė automobilį vairuoja jau 10 metų. Per tą laiką jauna moteris nėra padariusi nė vieno eismo įvykio. „Mane policija tik kartą buvo sustabdžiusi, – juokiasi ji. – Visada buvau labai pavyzdinga vairuotoja.“ Tačiau gimus sūnui Motiejui Ieva automobilyje pradėjo elgtis visiškai kitaip.

Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų FOTO (9)

Atėjus rudeniui, vis aktyviau kalbame apie tamsesnius vakarus. Atšvaitai, atšvaitai... Toks neįdomus ir kartais iš šalies atrodantis nestilingas daiktas. Išeičių, kaip šį itin svarbų daiktą prisijaukinti, tikrai yra.

Karališkasis garažas: 7 automobiliai, kuriuos princas Williamas ir K. Middleton vairuoja patys FOTO (11)

Nepaisant asmeninių asistentų, apsaugos darbuotojų ir vairuotojų gausos, karališkosios šeimos nariai kartais automobilius vairuoja patys. Prie vairo nepasididžiuoja atsisėsti ir damos – tiek hercogienė Kate Middleton, tiek garbaus amžiaus sulaukusi karalienė Elizabeth II.

Kūdikio besilaukianti K. Zvonkuvienė rodo pavyzdį ir daro tai, ko kitos nėštukės neretai atsisako (93)

Su kompozitoriumi Deivydu Zvonkumi kūdikio netrukus susilauksianti Katažina Zvonkuvienė kurį laiką nebekoncertuoja. Tačiau garsi moteris – ne iš tų, kuri norėtų užsidaryti namuose.

Automobilis apie žmogų pasako kai ką kita – su libido tai visai nesusiję (11)

Sakoma, kuo mažesnis vyro daikčiukas, tuo didesnį automobilį jis vairuoja. Esą savo kompleksus ir trūkumus prabangiais automobiliais bando kompensuoti ir moterys. Tačiau psichologas sako, kad mašinos markė apie žmogų pasako kai ką kita – su libido tai visai nesusiję.

Moterų trūkumai, kurie labiausiai erzina vyrus (33)

Nors moterys kiekvieną dieną mėgsta kartoti, kokie vyrai yra kiaulės, neverta pamiršti, kad ir pačios nesame tobulybės. Vyrai jums, mielosios, pateikia ilgą sąrašą, kuriame juodu ant balto užrašyti juos labiausiai erzinantys dailiųjų lyties atstovių trūkumai.

Paaiškėjo, kas šioje srityje yra pavojingesni – vyrai ar moterys (1)

„Moteris prie vairo, nelaimė už kampo“, – mėgsta vairuojančias moteris pašiepti vyrai. Tačiau ar tokį sarkazmą jau turbūt dešimtmečius moterys kenčia pelnytai? Mes nusprendėme išsiaiškinti, kas kelyje padaro daugiau avarijų – vyrai ar moterys.

Poniai Irenai pabodo plušėti prie viryklės – dabar ji dirba mylimą darbą ir namo grįžta su gėlėmis

Iš Šakių kilusi ponia Irena Platukienė pagal profesiją yra kulinarė. Tačiau 59-erių moteriai pabodo darbas prie viryklės ir ji nusprendė daryti tai, kas miela jos širdžiai - vairuoti. Pasirodo, kad taksi vairuojančios moterys yra labai paklausios.

Vyrai atvirai pasisakė, kodėl juos erzina tokios moterys (22)

„Kai kurios moterys būna kaip žvaigždės danguje, jas visi mato, o jos mūsų ne“, - su tokiu lyriniu nukrypimu apie vairuojančias moteris atsiliepia kai kurie vyrai. Iš tiesų, kalbėdami apie dailiosios lyties atstoves prie vairo, jie nestokoja ironijos.